Obvestilo za študente FOV UM – izvedba pedagoškega procesa

Spoštovane študentke in študenti,

obveščamo vas, da žal zaradi slabe epidemiološke slike na Fakulteti za organizacijske vede od ponedeljka, 29. 11. 2021 naprej, vsa predavanja in vaje do nadaljnjega izvajamo še vedno na daljavo.

Izpiti, kolokviji, govorilne ure, zagovori zaključnih del se lahko izvajajo tudi na fakulteti, po presoji nosilca/izvajalca učne enote oz. mentorja.

Knjižnica na fakulteti deluje po rednem delovnem času, vsak dan od 9.00 do 14.00 ter ob torkih tudi od 15.00 do 17.00 ure.

Visokošolski učitelji in sodelavci vam bodo povezavo uredili v spletni učilnici Moodle oz. vas seznanili z načinom dela na daljavo.

Do umiritve epidemiološke situacije vam želimo predvsem, da ostanete zdravi, odgovorni do svojega zdravja in zdravja v vaši okolici.

Izr. prof. dr. Polona Šprajc, prodekanica za izobraževalno dejavnost