Uvajalni teden Univerze v Mariboru za brucke in bruce in uvajalni seminar za brucke in bruce na FOV

Pred vami je eno najbolj vznemirljivih obdobij vašega življenja – študijska leta. Veseli smo, da ste se odločili študijska leta preživeti na Univerzi v Mariboru.

Če si že zastavljate vprašanja kako bo potekal vaš študij, kje boste lahko iskali študijsko gradivo, kje bo najlažje poiskati bodoče profesorje, tutorja študenta, strokovnega delavca v referatu, sodelavce kariernega centra in še koga, ki vam bo lahko priskočil na pomoč se pridružite dogodkom, ki bodo od petka, 24. 9. 2021, do četrtka, 30. 9. 2021 organizirani v sklopu uvajalnega tedna Univerze v Mariboru. Celoten program uvajalnega tedna boste našli tukaj.

***

V četrtek, 30. septembra 2021 bo v sklopu dogodkov uvajalnega tedna za bruce, tudi na Fakulteti za organizacijske vede organiziran uvajalni seminar, na katerem bomo brucem predstavili informacije, s katerimi boste lažje vstopili v svet študija.

Več o četrtkovem programu izveste tukaj: https://fov.um.si/sl/dogodki/09/2021/uvajalni-seminar-za-brucke-bruce-na-fov