Obvestilo prodekanice za izobraževalno dejavnost pred 1. 10. 2021

Spoštovani študentke in študenti,

da bi postopek preverjanja izpolnjevanja PCT pogoja oz. izvajanje samotestiranja v prostorih Fakultete za organizacijske vede lahko potekal kar se da hitro in nemoteno, vas naprošamo, da pridete na Fakulteto za organizacijske vede vsaj pol ure pred predvidenim pričetkom predavanj ali drugih obveznosti na fakulteti.

Obenem vas naprošamo, da teste HAG za samotestiranje prevzamete v lekarni in jih za samotestiranje na fakulteti prinesete s sabo.

Testiranje s testi HAG za samotestiranje se izvaja enkrat tedensko v enakih presledkih.

Na fakulteti je v vseh prostorih obvezno nošenje zaščitne maske ves čas.

Lepo pozdravljeni,

Izr. prof. dr. Polona Šprajc, v. d. prodekanice za izobraževalno dejavnost