Obisk predstojnika Fakultete za računalništvo iz Univerze Dąbrowa Górnicza (Poljska) v okviru Erasmus+ programa

Laboratorij za kibernetiko in sisteme za podporo odločanju gosti dr. Macieja Rostańskega, predstojnika Fakultete za računalništvo iz Univerze Dąbrowa Górnicza (Poljska) v okviru Erasmus+ programa. Aktivnosti obiska bodo usmerjene v razvoj kiberfizičnih platform in interneta stvari (IoT) za poučevanje. Obravnavane bodo možnosti sodelovanja med fakultetami in raziskovalci ter oblikovanje EU konzorcija.

Cybernetics & Decision Support Systems Laboratory is hosting Maciej Rostański, PhD, Head of the Faculty of Computer Science, The University of Dąbrowa Górnicza (Poland) in the frame of Erasmus+ programme. The activities in the Laboratory will include Development of Cyber-physical and IoT platforms for teaching, Research cooperation possibilities for faculties and researchers will be discussed as well as the possibility of forming a joint consortia for EU Proposals.