Projektne aktivnosti FLOODSTOPPING Erasmus+ projekta

Fakulteta za organizacijske vede UM, poleg partnerjev iz Italije, Francije, Španije in Belgije, sodeluje pri izvajanju aktivnosti Erasmus+ projekta FLOODSTOPPING, katerega cilj je usposobiti učitelje in jim zagotoviti inovativna orodja za ozaveščanje učencev in skupnosti v zvezi s poplavno ogroženostjo.

Predstavniki partnerjev v projektu: Area Europa (Italija), IDL (Francija),  Low Carbon Economy Foundation (Španija), The Right Street (Belgija), Livadia Regional High School (Ciper) in FOV UM (Slovenija) so se v preteklem tednu, v okviru projektnih aktivnosti srečali v sklopu 43. mednarodne konference o razvoju organizacijskih znanosti, kjer so začrtali nadaljnje korake projektnega dela.