Nagradni natečaj Transparency International Slovenia za najboljše diplomsko in magistrsko delo

Transparency International Slovenia – društvo Integriteta (v nadaljevanju: TI Slovenia) razpisuje nagrado za najboljše diplomsko ali magistrsko delo s področij transparentnosti, integritete, preprečevanja korupcije ali drugih vsebinskih področij dela TI Slovenia. Avtor najboljšega dela bo dobil priložnost za nadaljnji razvoj svojega znanja v mednarodnem okolju, saj se bo brezplačno udeležil poletne šole Transparency International School on Integrity, ki od 2010 vsako leto poteka v Litvi in mladim udeležencem iz celega sveta omogoča stik z največjimi strokovnjaki s področja preprečevanja korupcije.

Rok za prijavo je 1. 6. 2022.

Več o pogojih sodelovanja boste našli na spletni strani: https://www.transparency.si/novica/nagradni-natecaj-za-najboljse-diplomsko-ali-magistrsko-delo-22/.