Ekonomska poslovna fakulteta Univerze v Rijeki vabi na poletno šolo International Environment and European Integration

Ekonomsko poslovna fakulteta Univerze v Rijeki od 4. do 15. julija organizira poletno šolo na temo: International Environment and European Integration. Poletna šola bo potekala tako v živo kot na daljavo, uradni jezik je angleščina. Udeleženci poletne šole bodo po uspešno zaključeni poletni šoli prejeli 6 kreditnih točk, rok za prijavo je 15. junij 2022. Več informacij boste našli v brošuri poletne šole ali na spletni strani: https://www.efri.uniri.hr/en/summer_school_efri/310/9.