Na Fakulteti za organizacijske vede Univerze v Mariboru smo gostili udeležence doktorskega modula integralne ekonomije

Dne, 1. 2. 2017 smo na fakulteti gostili udeležence doktorskega modula integralne ekonomije, ki ga izvajata ustanovitelja Trans4m prof. dr. Ronnie Lessem in prof. dr. Alexander Schieffer.

Udeleženci doktorskega modula so prišli iz Velike Britanije, Švice, Jordanije, Nigerije, Južnoafriške republike, Zimbabveja in Egipta. Na obisku smo razpravljali o možnostih sodelovanja in mobilnosti na pedagoškem in znanstveno raziskovalnem področju ter odprli niz tematik, ki se dotikajo študijskih programov fakultete ter priložnosti, ki so dandanes še kako aktualne.