Podeljena priznanja študentom Dekanove liste FOV UM za študijsko leto 2021/2022

V četrtek, 26. januarja 2023, je red. prof. dr. Iztok Podbregar, dekan Fakultete za organizacijske vede podelil priznanja študentom FOV UM, ki so se z najboljšimi študijskimi rezultati generacije 2021/2022 uvrstili na dekanovo listo najboljših študentov FOV UM.

Na prireditvi, ki je potekala v knjižnici fakultete, so se povezali študenti, dobitniki priznanj, profesorji in sodelavke Kariernega centra ter usmerili razpravo med drugim v aktualne izzive in prihodnost fakultete.

V avli fakultete bo na ogled razstava, ki je namenjena predstavitvi študentov FOV UM z najboljšimi študijskimi rezultati.

Vsem študentkam in študentom, dobitnikom priznanj, še enkrat iskrene čestitke.