Socialni servis za starostnike – zaposlitvena priložnost za mlade

08. 12. 2016
Lokacija:
knjižnica fakultete
Fakulteta za organizacijske vede
Slovenia

Na Fakulteti za organizacijske vede Univerze v Mariboru, Kidričeva cesta 55a v Kranju, bo v četrtek, 8. 12. 2016 potekala okrogla miza na temo Socialni servis za starostnike – zaposlitvena priložnost za mlade. Okrogla miza bo potekala ob 17. uri v prostorih knjižnice fakultete.

Na okrogli mizi bo tekla razprava različnih strokovnjakov, ki bodo podali predloge in izhodišča za ureditev področja socialnega servisa za starostnike in vzpodbudili mlade k vstopu v svet poslovnih priložnosti.

Svoja mnenja bodo publiki predstavili predstojnica katedre za kadrovske sisteme fakultete, direktorica doma za starejše občane, predstavnik Kovačnice Kranj in ustanoviteljica podjetja, ki se ukvarja s socialnimi storitvami. Na okroglo mizo bodo povabljeni študenti in diplomanti fakultete ter druga javnost