Delo na projektu "Promocija slovenskih znamk na tujih trgih" v okviru predmeta Poslovna angleščina

Študenti prvega letnika univerzitetnega študijskega programa, smer OM Informacijskih sistemov, Fakultete za organizacijske vede Univerze v Mariboru, Patrik Arh, Lea Čušin Primc in Zala Kozin, so v sklopu predmeta Poslovna angleščina pri projektu »Promocija slovenskih znamk na tujih trgih« po lastni izbiri slovenske blagovne znamke naredili promocijski video za steklenico Flaška.

Glede na to, da so se študenti zares potrudili, je prav, da jih pohvalimo in video delimo tudi z vami, saj vsebuje vse značilnosti promocije slovenske znamke na tujih trgih.