Udeležba ESTIEM LG Kranj na Generalni skupščini študentske organizacije ESTIEM

Obštudijske dejavnosti

V preteklem tednu so se študenti Fakultete za organizacijske vede oziroma študenti ESTIEM LG Kranj udeležili Generalne skupščine študentske organizacija ESTIEM (European Students of Industrial Engineering and Management), ki je potekala v Novem Sadu.

Skupščine študentske organizacije ESTIEM se vsako leto udeleži preko 250 študentov iz 84 lokalnih skupin po celi Evropi, njen namen pa je strateško usmerjanje organizacije na lokalni in centralni ravni.