Delavnica na temo Poslovni bonton

Karierni center

Delavnica na temo Poslovni bonton

V sredo, 16. novembra 2016 ob 9:00 uri v predavalnici P 301 bo Karierni center Univerze v Mariboru v sodelovanju s Fakulteto za organizacijske vede Univerze v Mariboru, organizira delavnico na temo poslovnega bontona.

Osnovna vsebina delavnice je:

• Predstavitev poslovnega bontona;
  • Ustrezna raba poslovnega bontona;

Prijavite se lahko na spletni povezavi: https://kc.um.si/dogodki/poslovni-bonton-za-studente-fov-um ali pa pošljete mail z vašimi podatki na kariernicenter@fov.uni-mb.si.

Datum objave: 03. 11. 2016