Nagovor dekana FOV ob prihajajočem študijskem letu

Drage študentke in študenti,

nezadržno se bliža pričetek novega akademskega leta in prepričan sem, da se ga že veselite. Vsi tisti, ki začenjate novo pot kot brucke in bruci in začenjate živeti pravo študentsko življenje, dobrodošli; vsi tisti, ki nadaljujete študij na Fakulteti za organizacijske vede, veseli nas, da se zopet vidimo.

Naj vam ob začetku akademskega leta zaželim predvsem akademskega uspeha, pozitivnih izkušenj, novih vezi in prijateljstev ter, kar je najpomembneje, zadovoljstva v naši sredini.

»Ne pozabite, da so čudovite stvari, ki se jih učite v šolah, delo mnogih generacij. Vse to znanje, ki vam je položeno v roke, je dediščina, ki jo spoštujte, jo bogatite in nekega dne zvesto prenesite na svoje otroke (Albert Einstein).«

Dekan Fakultete za organizacijske vede
red. prof. dr. Iztok Podbregar