Izredni študij na FOV - enostavno in hitro

Vsi, ki se v študijskem letu 2017/18 vpisujete na Fakulteto za organizacijske vede, si pri plačilu šolnine lahko pomagate z ugodnimi posojili, ki so jih posebej za to pripravili v Gorenjski banki.

Prednosti posojila:

• nizki stroški financiranja posojila (ugodna obrestna mera)
  • 5-odstotni popust pri ceni šolnine, ki ga UM FOV prizna vsem, ki bodo s pomočjo posojila letno šolnino poravnali v enkratnem znesku

Kdo ga lahko najame?

• študent Fakultete za organizacijske vede, ki ima status študenta
  • starši ali zakoniti zastopniki študenta

Več informacij ...