Žalna seja v spomin izr. prof. dr. Petre Šparl

Žalna seja v spomin izr. prof. dr. Petre Šparl

Z žalostjo sporočamo, da nas je mnogo prezgodaj zapustila naša cenjena profesorica in kolegica izr. prof. dr. Petra Šparl.

Njenemu spominu in delu se bomo poklonili na skupni žalni seji Akademskega zbora, Senata in Študentskega sveta Fakultete za organizacijske vede, ki bo v sredo, 24. avgusta 2016 ob 12. uri na Fakulteti za organizacijske vede v predavalnici P111.

Žalna knjiga se bo nahajala v avli fakultete od torka, 23. avgusta 2016 od 12. ure dalje, do četrtka, 25. avgusta 2016, do 15. ure.

Pogreb drage pokojnice izr. prof. dr. Petre Šparl bo v četrtek, 25. avgusta 2016 ob 15. uri na pokopališču v Limbušu.