Strokovna ekskurzija v Nemčijo

Fakulteta za organizacijske vede Univerze v Mariboru je od 31. maja do 2. junija za študente in zaposlene na fakulteti organizirala strokovno ekskurzijo v Nemčijo. Program ekskurzije je bil zastavljen v smeri nadgradnje teoretičnih in praktičnih spoznanj študija, ogleda muzeja, kjer so razstavljeni pomembnejši dosežki s področja znanosti in tehnologije, udeležbe na izbrani univerzi ter ogleda podjetja, ki se v segmentu avtomobilske industrije uvršča med prestižne konkurente.

Več o ekskurziji si preberite tukaj.