Prvi triatlon za študente v Sloveniji

Obštudijske dejavnosti

Slovenska univerzitetna športna zveza v sodelovanju s Triatlonsko zvezo Slovenije organizira prvo Državno univerzitetno prvenstvo v triatlonu. Tekmovanje bo potekalo v okviru Triatlona za pokal Istre v soboto 4. junija 2016. Triatlon torej šteje tudi kot kvalifikacije za udeležbo na 13. svetovnem univerzitetnem prvenstvu v triatlonu, ki bo 7. 8 2016 v Nyonu v Švici.

Uvrščenim 1.-2 mesta v moški in ženski kategoriji bosta Slovenska univerzitetna športna zveza in Triatlonska zveza Slovenije v celoti financirala udeležbo na SUP, uvrščenim na 3. mesto pa 50% stroškov udeležbe. Za študente je tudi znižana prijavnina na Triatlon za pokal Istre in znaša 15 EUR namesto 30 EUR. Pohitite s prijavami saj prijave zbiramo le do 27. maja 2016. Za več klikni tukaj.