Nogometni derbi med UM in UL

Obštudijske dejavnosti

V sredo, 18. maja, ob 15. uri bo v Ljubljani ponovno potekal nogometni derbi! Na Stadionu Slovan se bosta pomerili ekipi Univerze v Mariboru in Univerze v Ljubljani. Vabimo vas, da se z nami odpravite v Ljubljano, kjer bomo glasno navijali za našo ekipo ter tako pripomogli k čim boljšemu rezultatu!

Študentski svet Univerze v Mariboru za vse navijače organizira brezplačen avtobus. Odhod avtobusa v Ljubljano bo v sredo, 18. 5. 2016, iz parkirišča pri UŠC Leona Štuklja, ob 11. uri. Iz Ljubljane bomo predvidoma krenili ob 18. uri. Vsak navijač bo na avtobusu prejel tudi navijaško majico. Za rezervacijo mesta na avtobusu prosimo, da izpolnite prijavnico: https://goo.gl/Db0Rkz

Tekma bo potekala v okviru Festivala obštudijske dejavnosti, ki ga organizira Univerze v Ljubljani, študenti Univerze v Mariboru pa bodo sodelovali še v dveh segmentih programa in sicer nas bo Akademska folklorna skupina Študent s svojim nastopom kratkočasila v polčasu tekme, člani Debatnega društva Univerze v Mariboru pa bo sodelovali pri vodeni debati na temo: Alkohol na športnih prireditvah – da ali ne?

Na derbiju bo poseben gost rektorja Univerze v Mariboru, ob študentih, tudi predsednik Olimpijskega komiteja Slovenije Bogdan Gabrovec.

Program Festivala obštudijske dejavnosti:

Tekmovalni program: od 10h do 14h

• 10.00 Tenis
  • 10.00 Plavanje
  • 12.30 Košarka 3x3
  • 14.00 Med dvema ognjema
  • 15.00 Nogometna tekma med Univerzo v Mariboru in Univerzo v Ljubljani
  • 17.00 Orientacijski tek
  • 17.00 Atletika

Športne delavnice: od 14h do 15h

• Akro joga 1 in Akro joga 2
  • Slackline – hoja po gurtni od A do Ž
  • Baseball
  • Ultimate frizbi

Družabni program: od 14h do 15h

• Strelastika turnir
  • Jezikovni tandem – vadi tuj jezik in spoznaj Erasmus študente

Karierni program: ob 14h

• CV klinika –prejmi povratno informacijo na svoj CV s strani profesionalk

Vodena debata: ob 14h

• Pridruži se vodeni debati na temo: Alkohol na športnih prireditvah – da ali ne?

Piknik za udeležence in obiskovalce: ob 17h

Več informacij in obrazce za prijavo na dogodke najdete tukaj!