Delavnica na temo Načrtovanje kariere v času študija

Karierni center

V torek, 18. aprila 2017 ob 9:00 uri v predavalnici P 302  bo Karierni center Univerze v Mariboru v sodelovanju s Fakulteto za organizacijske vede Univerze v Mariboru, organiziral delavnico na temo Načrtovanje kariere v času študija. Delavnico bo izvedla  gospa Urška Pavlič, univ. prof. soc. in zgod., svetovalka in predavateljica pri Fundaciji za izboljšanje zaposlitvenih možnosti PRIZMA.

Osnovna vsebina delavnice je:

• poznavanje samega sebe;
  • raziskovanje/iskanje možnosti, priložnosti;
  • sprejemanje odločitev/postavljanje ciljev;
  • ukrepanje in akcija.

Vljudno vabljeni!

Prijavite se lahko na spletni povezavi: https://kc.um.si/dogodki/nacrtovanje-kariere-v-casu-studija-1 ali pa pošljete mail z vašimi podatki na kariernicenter@fov.uni-mb.si.

Datum objave: 12. 04. 2017