Javni poziv za sodelovanje študentov v raziskovalnem projektu, ki poteka v okviru projekta »Po kreativni poti do znanja«

1. Projekt

Naziv projekta: Izdelava koncepta IT platforme za proizvodnjo

Sodelujoča institucija: UM Fakulteta za logistiko in UM Fakulteta za organizacijske vede

Mentorja na FOV: red. prof. dr. Jurij Kovač in doc. dr. Alenka Baggia

K sodelovanju ste vabljeni študenti/študentke študijskih programov OMPDS in OMIS.

Sodelujoči študent(ka) mora biti v času izvajanja projekta vpisan v javno veljavni študijski program.

Študent(ka) ne sme biti v delovnem razmerju, samozaposlen, prijavljen na Zavodu RS za zaposlovanje v evidenci brezposelnih oseb ali samostojni podjetnik.

Izpolnjeno prijavnico pošljite po elektronski pošti z zadevo »Po kreativni poti do znanja« na naslov: alenka.baggia@fov.uni-mb.si do vključno 7. 2. 2017 do 12. ure.

Več si lahko preberete v priloženem dokumentu.

Povabilo_studentom_sodelovanje_1_2016.pdf

2. Projekt

Naziv projekta: Razvoj prototipa informacijskega sistema za napovedovanje odpovedi izdelkov

Sodelujoča institucija: UM Fakulteta za organizacijske vede in Fakulteta za informacijske študije iz Novega mesta

Mentorja na FOV: doc. dr. Davorin Kofjač in izred. prof. dr. Andrej Škraba

K sodelovanju ste vabljeni študenti/študentke študijskih programov OMIS, OMPDS in OMKIS.

Izpolnjeno prijavnico pošljite po elektronski pošti z zadevo »Po kreativni poti do znanja« na naslov: davorin.kofjac@fov.uni-mb.si do vključno 8. 2. 2017 do 12. ure.

Več si lahko preberete v priloženem dokumentu.

Povabilo_studentom_sodelovanje_2_2016.pdf

Projekt sofinancira Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada