Strokovna ekskurzija za študente FOV UM v delovna okolja v Ljubljani in Velenju

Slovenia
  • Kdaj: torek, 22. november 2016, ob 8:15
  • Traja: 1 dan
  • Kje: zbirno mesto Fakulteta za organizacijske vede, Kidričeva cesta 55a, Kranj
  • Izvajalec: Karierni center Univerze v Mariboru v sodelovanju s Kariernim centrom Fakultete za organizacijske vede Univerze v Mariboru
  • Univerza/fakulteta: Fakulteta za organizacijske vede

Karierni center Univerze v Mariboru v sodelovanju s Kariernim centrom Fakultete za organizacijske vede Univerze v Mariboru 22. novembra 2016 organizira obisk v bodoča delovna okolja diplomantov v organizacije, ki so navedene po spodnjem programu:

22. novembra 2016 odhod izpred Fakultete za organizacijske vede, Kidričeva cesta 55a, Kranj

• 8:15                   Odhod avtobusa izpred FOV Kranj in vožnja proti Ljubljani;
  • 8:50                   Zbor pred Tehnološkim parkom Ljubljana d.o.o.;
  • 9:00 – 10:15      Obisk ter strokovno vodenje po Tehnološkega parka Ljubljana d.o.o.;
  • 10:20 – 11:45    Vožnja proti Velenju;
  • 12:00 – 13:30    Obisk podjetja Plastika Skaza d.o.o.;
  • 14:00 – 16:00    Vožnja proti  Kranju.

Karierni center UM krije zgolj stroške prevoza.

Vljudno vabljeni!

Prijavite se lahko na spletni povezavi: https://kc.um.si/dogodki/strokovna-ekskurzija-za-studente-fov-um-v-delovna-okolja-v-ljubljani-in-vel ali pa pošljete mail z vašimi podatki na kariernicenter@fov.uni-mb.si.