13. 06. 2016
predavalnica 303
Fakulteta za organizacijske vede
Slovenia

VABILO NA JAVNO PREDAVANJE dr. Roka Straška na temo, ki je dogovorjena sporazumno s kandidatom, in sicer "Uporaba diferencialnih enačb pri matematičnem modeliranju".

Javno predavanje bo v ponedeljek, dne 13. junija 2016 ob 11. uri v predavalnici P 303, na Fakulteti za organizacijske vede Univerze v Mariboru, Kidričeva cesta 55a, 4000 Kranj.

V okviru habilitacijskega postopka za priznavanja izvolitve v naziv redni profesor za predmetno področje »Kvantitativne metode v organizacijskih vedah«, je dekan Fakultete za organizacijske vede imenoval posebno komisijo za javno predavanje kandidata dr. Roka Straška.

Člani komisije:

• zasl. prof. dr. Miroljub Kljajić, predsednik
  • red. prof. dr. Eva Jereb, članica
  • red. prof. dr. Robert Leskovar, član

Komisija po opravljenem javnem predavanju izdela posebno poročilo o uspešnosti predavanja kandidata dr. Roka Straška.

Vljudno vabljeni!