Ugodna posojila

Na Fakulteto za organizacijske vede z ugodnimi posojili Gorenjske banke

Študentom Fakultete za organizacijske vede skupaj z Gorenjsko banko pomagamo pri plačilu šolnine z izjemno ugodnimi posojili.

PREDNOSTI POSOJILA:

• nizki stroški financiranja posojila (ugodna obrestna mera)
  • 5-odstotni popust pri ceni šolnine, ki ga UM FOV prizna vsem, ki bodo s pomočjo posojila letno šolnino poravnali v enkratnem znesku

KDO GA LAHKO NAJAME?

• študent Fakultete za organizacijske vede, ki ima status študenta
  • starši ali zakoniti zastopniki študenta

PO KAKŠNIH POGOJIH?

• Pogoji so enaki tako za komitente kot za nekomitente Gorenjske banke.
  • Kredit je mogoče zavarovati s plačilom zavarovalne premije ali pa s poroštvom.

​INFORMATIVNI IZRAČUNI

KAKO DO POSOJILA?

Pokličite na Gorenjsko banko in jih seznanite z vašimi finančnimi potrebami, skupaj boste določili najprimernejšo obliko najema posojila. Pri tem bodite posebej pozorni na datum vpisa, saj mora biti vaše posojilo do takrat že odobreno.

Vašega klica bo vesela Aldijana Kalač (04 20 84 411) in Ana Rožič (04 20 84 418).