Uvajalni seminar na FOV - Pozdrav brucem 2017

Vabimo vas na uvajalni seminar Fakultete za organizacijske vede, ki bo potekal na sedežu fakultete v Kranju.

Program Pozdrava brucem

V kolikor vas zanima si poglejte tudi dodatne dogodke, ki se bodo izvajali kot del uvajalnega tedna Univerze v Mariboru za bruce v Mariboru.

Predstavitev:
IT storitve za študente (Računalniški center Univerze v Mariboru)
Prijava na dogodek na spletni povezavi https://it.um.si/rcum/Strani/izobrazevanje.aspx?nID=67

Posebni gost: Urška Vučak Markež (diplomantka Fakultete za naravoslovje in matematiko UM; vloge v Čista desetka, Zvezde plešejo)
Prijava na dogodek na spletni strani Kariernega centra UM